Set F-15 E/D Strike Eagle (Revell 1:72) > 1:72

Revell
SKLADEM
CENA 1.100,00 Kč
SLEVA - 15,00 %
NOVÁ CENA 935,00 Kč
Objednat kus
- Model letadla F-15E Strike Eagle ke slepení. Měřítko: 1:72; Velikost: 27 cm. Balení obsahuje: 199 dílků ke slepení barvy, štětec a lepidlo.

Informace o předloze:
- F-15E je pravděpodobně nejsilnějším stíhacím letounem určeným pro boj o vzdušnou převahu, jaký lze dnes v hangárech letectva Spojených států nalézt. Dokáže dosáhnout maximální rychlosti 2,5 Machu, a to i ve velkých nadmořských výškách.

Varianta E vznikla v roce 1984 jako další vývojová fáze následující po F-15D. Tato jeho dvoumístná verze nachází využití jak při operacích vzduch-země vyžadujících těžký náklad zbraní, tak jako stíhací letoun pro noční mise i mise za každého počasí. Je vybavena pokročilými radarovými a infračervenými systémy, multifunkčními displeji jak pro navigaci, tak pro odpalování zbraní, přídavnými palivovými nádržemi a spoustou pylonů a dalších vnějších záchytných bodů.

Pomocí zmíněného vysoce výkonného palubního radaru AN / AGP 63 dokáže zaměřit cíle až na vzdálenost 160 km. Ty pak může napadnout některým z celé řady zbraňových systémů, které má k dispozici. Maximální náklad zbraní totiž může dosahovat až 11 tun, díky čemuž dokáže unést opravdu široký arzenál včetně laserem naváděných pum JDAM a bomb z řady Paveway. Svým příslovečným křtem ohněm prošla F-15E v roce 1991 během Operace pouštní bouře v Iráku s přehledem.

Charakteristika stavebnice:
- velmi podrobně zpracovaná plastiková stavebnice,
- kompletní arzenál podvěsné bombové výzbroje,
- obsažený přídavné palivové nádrže palivové nádrže,
- zahrnuty nejnovější modernizace,
- součástí stavebnice jsou základní akrylové barvičky Revell (5 ml), lepidlo na plastikové modely Revell Contacta Professional Mini a štětec.

Specifikace modelu:
- měřítko: 1:72,
- rozpětí: 178 mm,
- délka: 270 mm,
- počet obtiskových verzí: 1,
- počet dílů: 199,
- obtížnost: 4.

Doporučené barvy Revell - základní barvy jsou součástí setu.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné