Junior Kit playset Fire Truck & Fire Station (Revell 1:20) > 1:20

Revell
SKLADEM
CENA 1.990,00 Kč
SLEVA - 15,00 %
NOVÁ CENA 1.691,50 Kč
Objednat kus
Šroubovací model auta pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Velikost: 45 cm, balení obsahuje: 125 dílů.

Ve velké požární stanici čeká hasičský vůz na svůj další výjezd. Když začne houkat siréna, do garáže okamžitě sjedou hasiči po skluzové tyči, kde už hasičský kamión stojí připravený k odjezdu. Rychle zapni modrý maják a houkačku a vyraz na místo nehody. Model lze snadno sestavit díky šroubovacímu systému Junior Kit vhodnému i pro děti.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:
- 125 dílů
- Velikost složeného modelu: 45 cm
- Stavění, šroubování, hraní: model je speciálně uzpůsobený pro děti, které ho zvládnou samy složit díky jedinečnému šroubovacímu systému
- Odolná konstrukce: model lze pomocí šroubů jednoduše složit a poté zase rozložit
- Hasičský vůz i stanice se sestavuje pomocí šroubovacího systému Junior Kit
- S interiérem hasičské stanice si lze také hrát: velitelské středisko, odpočinková místnost, dílna, garáž s velkými vraty, věž se skluzovou tyčí, spousta příslušenství.
- S plně pohyblivou figurkou (požárník)
- Hasičský kamión s modrým majákem a sirénou, otevíratelnými dveřmi kabiny i úložných prostor, otáčivé vodní dělo a mnohem více
- Baterie pro modrý maják / sirénu jsou součástí balení (3 x LR 41)

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné